# O firmie

Firma Gaik powstała w 2001 roku i został stworzony z myślą o Tobie. Od samego początku kostka brukowa była nadrzędnym celem naszej działalności. Pragniemy pomóc Państwu w podjęciu decyzji jakiego materiału kamiennego użyć do upiększenia swojej posesji, terenu, ogrodu czy podjazdu.

Nasza firma doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w układaniu kostki brukowej jest dla nas powodem do dumy oraz świadectwem wiarygodności i rzetelności jaką zostaliśmy obdarzeni przez naszych klientów.

Działamy w całym powiecie radomskim. Nasza oferta obejmuje:

  • układanie kostki brukowej
  • transport
  • projekt
  • fachowe doradztwo
  • gwarancje
  • usługa koparko-ładowarkowa

Zapraszamy do zapoznani się z autentycznymi wykonaniami w dziale realizacje.

Firma Gaik została stworzona z myślą o Tobie. Pragniemy pomóc Państwu w podjęciu decyzji jakiego materiału kamiennego użyć do upiększenia swojej posesji, terenu, ogrodu.
Zadzwoń do nas:
tel: 501 - 508 - 461
Napisz wiadomość:
e-mail: gaikdariusz@gmail.com
# Nasza oferta
Oferowana przez nas kostka brukowa spełnia najbardziej wygórowane normy jakości. Należymy do grupy Radomskich firm, które stawiają za nadrzędny cel: trwałość swoich wykonań. Dlatego realizowane przez nas projekty z kostki brukowej charakteryzują się bardzo długo trwałością. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Układana przez nas kostka brukowa, doskonale nadaje się do obiektów użyteczności publicznej tj.: markety, stacje benzynowe czy parkingi osiedli. Nie oznacza to, iż nie realizujemy zleceń dla osób prywatnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie firmy z miasta Radom i jego okolic.
Profesjonalne układanie kostki brukowej
Fachowe doradztwo
Indywidualny projekt
Gwarancja jakości
Najnowsze kolekcje kostki
# Dlaczego wybrać nas
1
Lat doświadczenia
1+
Zadowolonych klientów
1 mln+
Ułożonych kostek
1
Zatrudnionych osób
# Kontakt z nami
Siedziba: PHU "Gaik"
ul. Tomaszowska 39, 26-650 Przytyk, Podgajek
Tel: 501 - 508 - 461
E-mail: gaikdariusz@gmail.com
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00